Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya artık sadece eğlence amacı ile kullandığımız web siteleri olmaktan çıktı. Sosyal mecralar markalar için çok ciddi pazarlama aracı haline geldi. Ancak başarılı bir sosyal medya pazarlama, planlı ve bilinçli bir iletişim planlaması ile mümkün olmaktadır. Sosyal medya iletişimi, markanıza uyumlu tüm sosyal mecralar üzerinde yapmış olduğunuz iletişim anlamını taşır. Bu süreçlerin bilinçli ve etkili biçimde yönetilmesi işine sosyal medya yönetimi denir.
Doğru bir sosyal medya yönetimi için ise markanıza, hedeflerinize ve hedef kitlenize uygun içerik hazırlamaktır. İçerik yazarken kelimelerin, cümlelerin hedef kitleye uygun olması gerekmektedir. İçeriği dikkat çekmeyen ve rakiplerinizden farklı olmayan paylaşımlar, sosyal medyada markanız veya ürününüzün milyonlarca post arasında kaybolmasına neden olur. 
Renkli Kalem Web Tasarım Ajansı, bünyesinde bulunan alanında profesyonel içerik ve metin yazarları, ürettikleri organik içerikler sayesinde sizin doğru sosyal medya yönetimi yapmanızı sağlar. Sosyal medya yönetiminde en önemli ve yaygın kullanılan mecralar, Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Swarm, FourSquare, Tumblr, Flickr, Youtube  ve  Google+ olarak sayılabilir. Bu mecralarda, metin ve görsellerin hazırlanması, kampanya ve yarışmalar, aplikasyonlar gibi tüm işler alanında uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.
 

Modern Arayüz Tasarımı

Kurumsal kimliğinize uygun, yenilikçi, özgün, hızlı ve esnek web siteleri tasarlıyoruz. Sayfalarınızın yazılım ve tasarımını işlevsel ve doğru bir şekilde gerçekleştiriyor, modern tasarımlar ile rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz. Standart çözümlerden uzaklaşarak ihtiyacınıza özel arayüzler geliştiriyoruz.

Özgün İçerik

Web sitenizin Google’da üst sıralara çıkması için özgün ve kaliteli içerikler hazırlıyoruz. Temsil ettiğiniz ürün ya da hizmetin özelliklerini ve faydalarını profesyonel ekibimizle birlikte analiz ediyor, sitenize uygun, net ve etkili bir dille sunuyoruz.

Türkçe Yönetim Paneli

Web sitenizin tamamlanmasıyla birlikte, size web sitenizi nasıl yöneteceğinize dair kapsamlı bir eğitim sunuyoruz. Web sitenizin kontrol paneli hakkında temel bilgileri paylaşıyor, web sitenizi kolayca güncelleyebilmeniz için gerekli ipuçlarını veriyoruz. Web sitenizi kullanmaya başladığınızda, istediğiniz değişiklikleri dakikalar içinde yapabileceğinize emin olabilirsiniz.

Teknik Destek

Web siteniz ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, profesyonel teknik ekibimizle hemen iletişime geçebilir ve destek talebinde bulunabilirsiniz. Renkli Kalem Web Tasarım Ajansı olarak, kurumsal kimliğinize uygun, mobil uyumlu ve modern web tasarım hizmetleri sunuyoruz.