Fotoğraf ve Video Çekimi

 Renkli Kalem Web Tasarım Ajansı olarak ürün ve hizmet fotoğraflarınızı, video içeriklerinizi ve tanıtım filmlerinizi profesyonel olarak çekiyoruz. Sosyal medya mecralarında, web sitenizde ve kurumsal kimliğinizi sergilemek istediğiniz her ortamda video ve fotoğraf çekimlerimiz ile kapsamlı bir destek sağlıyoruz.

İşinizi anlatan dış mekan ve iç mekan fotoğraf çekimi sayesinde; web sitesi, sosyal medya platformları ve diğer dijital ortamlarda doğru bir biçimde gösterebilirsiniz. Basılı reklam görselleri için de müşterilere ürün hizmet gösterebilirsiniz.

Video tanıtım filmlerinizi drone çekim ayrıcalığımız ile farklı bir boyuta taşıyor, hedef kitlenize etkileyici videolar sunuyoruz. Kurumsal tanıtım filmlerimiz ile marka imajınızı güçlendiriyor, sizi sektörünüzde hayal ettiğiniz yere konumlandırıyoruz.
 

Modern Arayüz Tasarımı

Kurumsal kimliğinize uygun, yenilikçi, özgün, hızlı ve esnek web siteleri tasarlıyoruz. Sayfalarınızın yazılım ve tasarımını işlevsel ve doğru bir şekilde gerçekleştiriyor, modern tasarımlar ile rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz. Standart çözümlerden uzaklaşarak ihtiyacınıza özel arayüzler geliştiriyoruz.

Özgün İçerik

Web sitenizin Google’da üst sıralara çıkması için özgün ve kaliteli içerikler hazırlıyoruz. Temsil ettiğiniz ürün ya da hizmetin özelliklerini ve faydalarını profesyonel ekibimizle birlikte analiz ediyor, sitenize uygun, net ve etkili bir dille sunuyoruz.

Türkçe Yönetim Paneli

Web sitenizin tamamlanmasıyla birlikte, size web sitenizi nasıl yöneteceğinize dair kapsamlı bir eğitim sunuyoruz. Web sitenizin kontrol paneli hakkında temel bilgileri paylaşıyor, web sitenizi kolayca güncelleyebilmeniz için gerekli ipuçlarını veriyoruz. Web sitenizi kullanmaya başladığınızda, istediğiniz değişiklikleri dakikalar içinde yapabileceğinize emin olabilirsiniz.

Teknik Destek

Web siteniz ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, profesyonel teknik ekibimizle hemen iletişime geçebilir ve destek talebinde bulunabilirsiniz. Renkli Kalem Web Tasarım Ajansı olarak, kurumsal kimliğinize uygun, mobil uyumlu ve modern web tasarım hizmetleri sunuyoruz.