Kurumsal Kimlik Tasarımı

Renkli Kalem Web Tasarım Ajansı, firmanızı tanıyıp anlayarak sizin ihtiyaç duyduğunuz logoyu, firmanızın tüm değerleri, ihtiyaçları ve yaptıklarını göz önünde bulundurarak tasarlar. Logo tasarımının ardından firmanızın tüm kurumsal kimlik materyalleri bu logoya göre şekillendirilir.

Tasarım için müşteriden alınan brief doğrultusunda şirkete dair bilgiler toplanır. Firmanın kimlerle çalıştığı hangi sektörde hizmet verdiği araştırılır. Rakiplerinin verdiği hizmetler ve sunum şekilleri incelenir.

Ön çalışma sonrasında, alınan bilgilerden faydalanılarak şirketin kişiliği oluşturulur ve sonraki sürecin tasarımı bu kişilik üstünden gerçekleştirilir. Hazırlanan logo tasarımına uygun kurumsal kimlik oturtulur. Logo ve kurumsal kimlik, yapılan toplantıların ardından oluşturulmuş firma kişiliğine uygun ve tutarlı bir şekilde oluşturulur.

Oluşturulan kurumsal kimlik tasarımı, kapsamlı bir sunumla beraber müşteriye anlatılır. İhtiyaç duyulan revizelerin ardından kurumsal kimlik ve logo çalışması müşteriye teslim edilir.

Dijital baskı olarak bilinen firmaların genel ihtiyacı olan birçok ürünün kurumsal kimlik yapısına uygun olarak tasarlanmasını ve basılmasını sağlıyoruz. Kartvizit, zarf, kaşe, cepli dosya, antetli kağıt, broşür, araç giydirme gibi birçok gereksinimi tek elden sağlayarak firmanın iş yükünü azaltıyoruz.
 

Modern Arayüz Tasarımı

Kurumsal kimliğinize uygun, yenilikçi, özgün, hızlı ve esnek web siteleri tasarlıyoruz. Sayfalarınızın yazılım ve tasarımını işlevsel ve doğru bir şekilde gerçekleştiriyor, modern tasarımlar ile rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz. Standart çözümlerden uzaklaşarak ihtiyacınıza özel arayüzler geliştiriyoruz.

Özgün İçerik

Web sitenizin Google’da üst sıralara çıkması için özgün ve kaliteli içerikler hazırlıyoruz. Temsil ettiğiniz ürün ya da hizmetin özelliklerini ve faydalarını profesyonel ekibimizle birlikte analiz ediyor, sitenize uygun, net ve etkili bir dille sunuyoruz.

Türkçe Yönetim Paneli

Web sitenizin tamamlanmasıyla birlikte, size web sitenizi nasıl yöneteceğinize dair kapsamlı bir eğitim sunuyoruz. Web sitenizin kontrol paneli hakkında temel bilgileri paylaşıyor, web sitenizi kolayca güncelleyebilmeniz için gerekli ipuçlarını veriyoruz. Web sitenizi kullanmaya başladığınızda, istediğiniz değişiklikleri dakikalar içinde yapabileceğinize emin olabilirsiniz.

Teknik Destek

Web siteniz ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, profesyonel teknik ekibimizle hemen iletişime geçebilir ve destek talebinde bulunabilirsiniz. Renkli Kalem Web Tasarım Ajansı olarak, kurumsal kimliğinize uygun, mobil uyumlu ve modern web tasarım hizmetleri sunuyoruz.