Kurumsal Kimlik Tasarımı

Renkli Kalem Web Tasarım Ajansı, firmanızı tanıyıp anlayarak sizin ihtiyaç duyduğunuz logoyu, firmanızın tüm değerleri, ihtiyaçları ve yaptıklarını göz önünde bulundurarak tasarlar. Logo tasarımının ardından firmanızın tüm kurumsal kimlik materyalleri bu logoya göre şekillendirilir.

Tasarım için müşteriden alınan brief doğrultusunda şirkete dair bilgiler toplanır. Firmanın kimlerle çalıştığı hangi sektörde hizmet verdiği araştırılır. Rakiplerinin verdiği hizmetler ve sunum şekilleri incelenir.

Ön çalışma sonrasında, alınan bilgilerden faydalanılarak şirketin kişiliği oluşturulur ve sonraki sürecin tasarımı bu kişilik üstünden gerçekleştirilir. Hazırlanan logo tasarımına uygun kurumsal kimlik oturtulur. Logo ve kurumsal kimlik, yapılan toplantıların ardından oluşturulmuş firma kişiliğine uygun ve tutarlı bir şekilde oluşturulur.

Oluşturulan kurumsal kimlik tasarımı, kapsamlı bir sunumla beraber müşteriye anlatılır. İhtiyaç duyulan revizelerin ardından kurumsal kimlik ve logo çalışması müşteriye teslim edilir.

Dijital baskı olarak bilinen firmaların genel ihtiyacı olan birçok ürünün kurumsal kimlik yapısına uygun olarak tasarlanmasını ve basılmasını sağlıyoruz. Kartvizit, zarf, kaşe, cepli dosya, antetli kağıt, broşür, araç giydirme gibi birçok gereksinimi tek elden sağlayarak firmanın iş yükünü azaltıyoruz.