Sonuç Odaklı Web Tasarım

Tüm web tasarım projelerimizde her zaman sonuç odaklı ve dönüşüm odaklı çalışmalara imza atıyoruz. Günümüzde herkes web site tasarımı yaptırıyor. Ancak herkes web sitesinden etkili müşteri trafiği ve satış odaklı dönüşüm elde edemiyor.

Siz de bu rekabetçi dijital ortamda yerinizi alarak web siteniz üzerinden satışlarınızı ve marka bilinirliğini  artırmak istiyorsanız web tasarım hizmetlerimiz için bize ulaşın.

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Web sitenizin, farklı cihazlardan erişilebilirliği, işletmeniz için son derece önemlidir. Bu nedenle, web tasarımınızın, masaüstü bilgisayarlar, tabletler ve cep telefonları gibi tüm cihazlarda mükemmel bir görünüm sergilemesi gerekmektedir. Bu amaçla, responsive teknolojisi adı verilen internet siteleri ile mobil uyumluluk sağlanarak, web sitenize mobil cihazlardan erişen ziyaretçilerin aradıkları bilgilere hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmaları hedeflenmektedir. İşletmenizin web tasarımı, bu doğrultuda özenle kurgulanmaktadır.

100% Arama Motoru Uyumlu

Müşterilerimizin web sitelerinin, arama motorları tarafından kolaylıkla bulunabilmesi, işletmeleri için son derece önemlidir. Bu nedenle, web tasarımı hizmetlerimiz, Google ve diğer arama motorlarının göz önüne aldığı kriterleri dikkate alarak hazırlanmaktadır.

Yönetilebilir Web Siteleri

Müşterilerimizin web sitelerinin yönetimi, işletmeleri için son derece önemlidir. Bu nedenle, web tasarımı hizmetlerimiz, gelişmiş ve kullanımı oldukça kolay bir web sitesi yönetim paneli ile sunulmaktadır. Bu yönetim paneli, müşterilerimizin web sitelerindeki içeriği kolayca değiştirip güncelleme yapmalarını sağlamaktadı

Modern Arayüz Tasarımı

Kurumsal kimliğinize uygun, yenilikçi, özgün, hızlı ve esnek web siteleri tasarlıyoruz. Sayfalarınızın yazılım ve tasarımını işlevsel ve doğru bir şekilde gerçekleştiriyor, modern tasarımlar ile rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz. Standart çözümlerden uzaklaşarak ihtiyacınıza özel arayüzler geliştiriyoruz.

Özgün İçerik

Web sitenizin Google’da üst sıralara çıkması için özgün ve kaliteli içerikler hazırlıyoruz. Temsil ettiğiniz ürün ya da hizmetin özelliklerini ve faydalarını profesyonel ekibimizle birlikte analiz ediyor, sitenize uygun, net ve etkili bir dille sunuyoruz.

Türkçe Yönetim Paneli

Web sitenizin tamamlanmasıyla birlikte, size web sitenizi nasıl yöneteceğinize dair kapsamlı bir eğitim sunuyoruz. Web sitenizin kontrol paneli hakkında temel bilgileri paylaşıyor, web sitenizi kolayca güncelleyebilmeniz için gerekli ipuçlarını veriyoruz. Web sitenizi kullanmaya başladığınızda, istediğiniz değişiklikleri dakikalar içinde yapabileceğinize emin olabilirsiniz.

Teknik Destek

Web siteniz ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, profesyonel teknik ekibimizle hemen iletişime geçebilir ve destek talebinde bulunabilirsiniz. Renkli Kalem Web Tasarım Ajansı olarak, kurumsal kimliğinize uygun, mobil uyumlu ve modern web tasarım hizmetleri sunuyoruz.