Katalog Tasarımı

Sektörün lider firmalarından birisi olan Renkli Kalem Web Tasarım Ajansı, katalog fiyatları seçeneklerimizi yapılacak olan çalışma türlerine göre belirliyoruz. Katalog basımı işlemlerinin kusursuz olabilmesi için bazı huşulara dikkat ediyoruz.

Bu hususlar şunlardır; Doğru ebat seçimi, görsel ve metinlerin doğru yerleştirilmesi, doğru görsellerin kullanılması, vektörel programlar ile tasarımların hazırlanması, renk seçimi, metinlerin okunabilir olması, tasarımlarda markaların ön plana çıkartılması, hedef kitleye hitap edebilmek.

Bu hususlara göre tasarımlar yapıldıktan sonra kataloglar baskı aşamasına hazır duruma getirilir. Katalog baskı fiyatları, iş öncesinde, tasarım işlemleri ile birlikte hesaplanıyor ve müşterilerimize toplam fiyat olarak veriliyor. Firmaların bulundukları sektörlerin yapısına göre a4 katalog çalışmaları yapıyoruz. Ürüne özel çalışmalarımızda daha çok kare katalog tasarım çalışmaları yapıyor ve ebat belirleme işlemlerinde müşteri taleplerine öncelik veriyoruz.
 

Modern Arayüz Tasarımı

Kurumsal kimliğinize uygun, yenilikçi, özgün, hızlı ve esnek web siteleri tasarlıyoruz. Sayfalarınızın yazılım ve tasarımını işlevsel ve doğru bir şekilde gerçekleştiriyor, modern tasarımlar ile rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz. Standart çözümlerden uzaklaşarak ihtiyacınıza özel arayüzler geliştiriyoruz.

Özgün İçerik

Web sitenizin Google’da üst sıralara çıkması için özgün ve kaliteli içerikler hazırlıyoruz. Temsil ettiğiniz ürün ya da hizmetin özelliklerini ve faydalarını profesyonel ekibimizle birlikte analiz ediyor, sitenize uygun, net ve etkili bir dille sunuyoruz.

Türkçe Yönetim Paneli

Web sitenizin tamamlanmasıyla birlikte, size web sitenizi nasıl yöneteceğinize dair kapsamlı bir eğitim sunuyoruz. Web sitenizin kontrol paneli hakkında temel bilgileri paylaşıyor, web sitenizi kolayca güncelleyebilmeniz için gerekli ipuçlarını veriyoruz. Web sitenizi kullanmaya başladığınızda, istediğiniz değişiklikleri dakikalar içinde yapabileceğinize emin olabilirsiniz.

Teknik Destek

Web siteniz ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, profesyonel teknik ekibimizle hemen iletişime geçebilir ve destek talebinde bulunabilirsiniz. Renkli Kalem Web Tasarım Ajansı olarak, kurumsal kimliğinize uygun, mobil uyumlu ve modern web tasarım hizmetleri sunuyoruz.