Kurumsal Web Tasarım

Mobil Uyumlu

Web sitenizin cep telefonundan, tabletten ve masaüstü cihazlardan kolaylıkla erişilir olması bizim için önemlidir. Biz, web tasarımınızı responsive teknolojisi ile uyumlu hale getiriyoruz. Böylece, web sitenize giren ziyaretçiler, aradıkları bilgiye kolayca ulaşabiliyor ve web sitenizde daha uzun süre kalıyor. Kurumsal web tasarımı konusunda uzman ekibimiz, web sitenizi sektörünüzdeki en iyi örneklerle uyumlu bir şekilde tasarlıyor.

Yönetilebilir

Web sitenizin içeriğini yönetmek için size sunulan web sitesi yönetim paneli, gelişmiş özellikler ve kolay kullanım sunar. Bu sayede web sitenizdeki metinleri, resimleri, videoları ve diğer unsurları istediğiniz zaman değiştirebilir veya güncelleyebilirsiniz. Web sitesi yönetim paneli, web sitenizin performansını ve güvenliğini de artırır. Web sitenizi daha profesyonel ve etkili bir şekilde yönetmek için web sitesi yönetim panelini kullanabilirsiniz.

Arama Motorlarına Uyumlu

Web sitenizin arama motoru optimizasyonu (SEO) bizim için önemlidir. Web tasarım sürecimizde, Google başta olmak üzere tüm arama motorlarının sitenizi değerlendirdiği kriterlere uygun bir şekilde çalışıyoruz. Sitenizin hızı, içeriği, kod yapısı ve kullanıcı deneyimi gibi faktörleri göz önünde bulundurarak, işletmenizin arama sonuçlarında üst sıralara yükselmesine yardımcı oluyoruz. Gelişmiş SEO teknikleri ile rakiplerinizden bir adım önde olun.

Kurumsal Web Siteleri

Web tasarımı alanında doğru stratejileri belirleyerek hedef aramalarda üst sıralara çıkmanızı sağlayacak çözümler sunuyoruz. Sizlere bilgisayar, tablet ve mobil cihazlar ile uyumlu, sade, hızlı ve yönetilebilir web siteleri tasarlıyoruz. Bu sayede potansiyel müşterilerinize daha kolay ulaşabilir, marka bilinirliğinizi artırabilir ve rekabet gücünüzü yükseltebilirsiniz.

Modern Arayüz Tasarımı

Kurumsal kimliğinize uygun, yenilikçi, özgün, hızlı ve esnek web siteleri tasarlıyoruz. Sayfalarınızın yazılım ve tasarımını işlevsel ve doğru bir şekilde gerçekleştiriyor, modern tasarımlar ile rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz. Standart çözümlerden uzaklaşarak ihtiyacınıza özel arayüzler geliştiriyoruz.

Özgün İçerik

Web sitenizin Google’da üst sıralara çıkması için özgün ve kaliteli içerikler hazırlıyoruz. Temsil ettiğiniz ürün ya da hizmetin özelliklerini ve faydalarını profesyonel ekibimizle birlikte analiz ediyor, sitenize uygun, net ve etkili bir dille sunuyoruz.

Türkçe Yönetim Paneli

Web sitenizin tamamlanmasıyla birlikte, size web sitenizi nasıl yöneteceğinize dair kapsamlı bir eğitim sunuyoruz. Web sitenizin kontrol paneli hakkında temel bilgileri paylaşıyor, web sitenizi kolayca güncelleyebilmeniz için gerekli ipuçlarını veriyoruz. Web sitenizi kullanmaya başladığınızda, istediğiniz değişiklikleri dakikalar içinde yapabileceğinize emin olabilirsiniz.

Teknik Destek

Web siteniz ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, profesyonel teknik ekibimizle hemen iletişime geçebilir ve destek talebinde bulunabilirsiniz. Renkli Kalem Web Tasarım Ajansı olarak, kurumsal kimliğinize uygun, mobil uyumlu ve modern web tasarım hizmetleri sunuyoruz.