Web Tabanlı Yazılım

Renkli Kalem Web Tasarım Ajansı, web tabanlı yazılımlar hazırlarken yılların bilgi birikimi ve tecrübesiyle geliştirdiği yazılım metodolojisini kullanmaktadır. Sektörde kabul gören değerli sertifikalara sahip yazılım mühendislerimiz yazılım geliştirme sürecinde belirlenen adımları eksiksiz olarak proje üzerinde uygulamaktadır.

Günümüzde ihtiyaç duyduğunuz yazılımların mobil cihazlarla ve 3. parti yazılımlarla (Muhasebe, CRM, ERP, HRM, vb) entegrasyon sağlayabilmesi, oldukça önem arz etmektedir. Renkli Kalem Web Tasarım Ajansı olarak gelişen teknolojiyi yakından takip edip, bilgi ve tecrübelerimizi gelişen teknoloji doğrultusunda uygulamaktayız. Bu sayede müşterilerimize yeni nesil yazılımları, en düşük maliyetler ile sunmaktayız.

Web yazılım hizmetlerimizin yanında alan adı tescilinden, barındırma hizmetlerine, tasarımdan, arama motoru optimizasyonuna ve dijital pazarlamaya kadar uçtan uca çözümlerimiz ile yazılım geliştirme hizmetinin yanında bütün gereksinimlerinize çözüm üretmekteyiz.

Bir web yazılım projesi geliştirilirken sürecin anlık takibi ve geri bildirimlerin etkili bir şekilde tarafımıza iletilebilmesi için müşterilerimizin kullanımlarına sunulan proje yönetim sistemi ile tamamen şeffaf bir yazılım geliştirme süreci sunmaktayız. Bu sayede müşterilerimiz dilediği zaman projelerinin hangi aşamada olduğunu takip eder, projeye dair tüm ayrıntılara anında erişim imkanı bulur.