Web Tabanlı Yazılım

Renkli Kalem Web Tasarım Ajansı, web tabanlı yazılımlar hazırlarken yılların bilgi birikimi ve tecrübesiyle geliştirdiği yazılım metodolojisini kullanmaktadır. Sektörde kabul gören değerli sertifikalara sahip yazılım mühendislerimiz yazılım geliştirme sürecinde belirlenen adımları eksiksiz olarak proje üzerinde uygulamaktadır.

Günümüzde ihtiyaç duyduğunuz yazılımların mobil cihazlarla ve 3. parti yazılımlarla (Muhasebe, CRM, ERP, HRM, vb) entegrasyon sağlayabilmesi, oldukça önem arz etmektedir. Renkli Kalem Web Tasarım Ajansı olarak gelişen teknolojiyi yakından takip edip, bilgi ve tecrübelerimizi gelişen teknoloji doğrultusunda uygulamaktayız. Bu sayede müşterilerimize yeni nesil yazılımları, en düşük maliyetler ile sunmaktayız.

Web yazılım hizmetlerimizin yanında alan adı tescilinden, barındırma hizmetlerine, tasarımdan, arama motoru optimizasyonuna ve dijital pazarlamaya kadar uçtan uca çözümlerimiz ile yazılım geliştirme hizmetinin yanında bütün gereksinimlerinize çözüm üretmekteyiz.

Bir web yazılım projesi geliştirilirken sürecin anlık takibi ve geri bildirimlerin etkili bir şekilde tarafımıza iletilebilmesi için müşterilerimizin kullanımlarına sunulan proje yönetim sistemi ile tamamen şeffaf bir yazılım geliştirme süreci sunmaktayız. Bu sayede müşterilerimiz dilediği zaman projelerinin hangi aşamada olduğunu takip eder, projeye dair tüm ayrıntılara anında erişim imkanı bulur.
 

Modern Arayüz Tasarımı

Kurumsal kimliğinize uygun, yenilikçi, özgün, hızlı ve esnek web siteleri tasarlıyoruz. Sayfalarınızın yazılım ve tasarımını işlevsel ve doğru bir şekilde gerçekleştiriyor, modern tasarımlar ile rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz. Standart çözümlerden uzaklaşarak ihtiyacınıza özel arayüzler geliştiriyoruz.

Özgün İçerik

Web sitenizin Google’da üst sıralara çıkması için özgün ve kaliteli içerikler hazırlıyoruz. Temsil ettiğiniz ürün ya da hizmetin özelliklerini ve faydalarını profesyonel ekibimizle birlikte analiz ediyor, sitenize uygun, net ve etkili bir dille sunuyoruz.

Türkçe Yönetim Paneli

Web sitenizin tamamlanmasıyla birlikte, size web sitenizi nasıl yöneteceğinize dair kapsamlı bir eğitim sunuyoruz. Web sitenizin kontrol paneli hakkında temel bilgileri paylaşıyor, web sitenizi kolayca güncelleyebilmeniz için gerekli ipuçlarını veriyoruz. Web sitenizi kullanmaya başladığınızda, istediğiniz değişiklikleri dakikalar içinde yapabileceğinize emin olabilirsiniz.

Teknik Destek

Web siteniz ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, profesyonel teknik ekibimizle hemen iletişime geçebilir ve destek talebinde bulunabilirsiniz. Renkli Kalem Web Tasarım Ajansı olarak, kurumsal kimliğinize uygun, mobil uyumlu ve modern web tasarım hizmetleri sunuyoruz.