Modern Web Tasarım Standartları

Web tasarım dünyası her geçen gün daha da hızlı bir şekilde gelişmeye devam ediyor. Bu hızlı gidişata ayak uydurabilen firmalar ve kişiler ise internet dünyasında her zaman bir adım daha önde durmayı başarıyorlar. Bu yazımızda bizler de sizlere internet dünyasında nasıl daha ön planda durabileceğinizi anlatmaya çalışacağız.

Flat Design

Son yıllarda adından sıkça söz ettirmeyi başaran Flat Design, günümüzün en popüler web tasarım yöntemleri arasında yer alıyor. Bu tasarım yöntemi sayesinde temiz, sade ve anlaşılabilir bir internet sitesine sahip olabiliyorsunuz.
Microsoft firmasının Metro UI tasarımından sonra iOS 7 işletim sistemi ile Apple firmasının da kullandığı bu tasarım teknikleri artık çoğu internet sitesinde karşımıza çıkabiliyor. Mobil cihazlar ile daha da büyük bir popülerlik kazanan bu tasarım yöntemleri ziyaretçilerinizin daha kolay bir gezinti yapmasını sağlıyor. Flat Design logoları kullanmaya başlayan firmalar arasında Google ve YouTube gibi büyük isimler yer alıyor.


Responsive Tasarım

Mobil internet kullanımının çoğalması ile birlikte responsive tasarım tekniklerinin etkisi daha da fazla olmaya başladı. Ancak sayfanın arama motorlarında kendi alan adı ve mobil sitesi için subdomain altında bir mobil versiyonunun olmasına gerek yok. İleride Google tarafından gelecek olan güncelleme ile iki ayrı siteden yaratılmış olan sayfalar için olumlu puanlar verilmeyecek.

Bu sebeple responsive tasarım yapmak istiyorsanız tek bir URL üzerinden yapmanız daha yararlı olacaktır. Mobil platformdan ziyaretçi alan mobil sitelerin giderek yükseldiğini ve Google arama motorunun da bu sitelere büyük değer verdiğini asla unutmamanızı tavsiye ediyoruz. Mobil tasarımın en iyi tasarım tekniklerinden olan responsive tasarım sayesinde ziyaretçilerinize etkili bir deneyim sunabilirsiniz.

Çorlu Web Tasarım Ajansı

Çorlu'da web tasarım alanında profesyonel hizmet veren Renkli Kalem Web Tasarım Ajansı olarak, kurumsal web siteleri, e-ticaret siteleri, bloglar ve diğer web tasarım projelerini başarıyla hayata geçiriyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve hedeflerine uygun olarak tasarladığımız web siteleri, mobil uyumlu, SEO dostu ve kullanıcı dostu bir yapıya sahiptir. Bu sayede web sitelerimiz, hedef kitlenize ulaşmanızı ve satışlarınızı artırmanızı sağlıyor.

Çerkezköy Web Tasarım

Çerkezköy'de faaliyet gösteren Çerkezköy Web Tasarım Ajansı, işletmelerin dijital dünyada başarılı olmalarına yardımcı olmak için profesyonel web tasarım hizmetleri sunmaktadır.

Ajansımız, alanında uzman tasarımcılar ve yazılımcılardan oluşan ekibi ile kurumsal web siteleri, e-ticaret siteleri, bloglar, tanıtım siteleri gibi farklı ihtiyaçlara yönelik web site tasarımları hazırlamaktadır.

Google Benim İşletmem Kaydı ve SEO

Google Benim İşletmem Kaydı, işletmenizin Google arama sonuçlarında ve Google Haritalar'da görünmesini sağlayan ücretsiz bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde, potansiyel müşteriler işletmenizin konumunu, çalışma saatlerini, iletişim bilgilerini ve müşteri yorumlarını kolayca bulabilir. SEO uyumlu bir yazı yazmak ise, işletmenizin Google'da daha yüksek sıralamalarda yer almasına yardımcı olur. SEO uyumlu bir yazıda, işletmenizin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili anahtar kelimeleri kullanmak, başlık ve alt başlıklar oluşturmak, içeriği kısa ve anlaşılır paragraflara bölerek okunabilirliği artırmak önemlidir. Ayrıca, yazınızda işletmenizin Google Benim İşletmem Kaydı'na bağlantı vermek, müşterilerin sizi daha kolay bulmasına ve güvenilirliğinizi artırmasına katkı sağlar.

Bize Ulaşın

Web Tasarım Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için iletişim araçlarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz

0 850 885 0 882

0 532 623 83 16

Reşadiye Mah. Kumyol Cd. No:7 Kardeşler İş Merkezi Kat:2 D:9 Çorlu/Tekirdağ