Google Optimizasyonu

Son zamanlarda adını sık duyduğumuz google optimizasyonu; web sitelerinin belli kelimeler ile google tarafından tanınması ve o kelimeler aratıldığında üst sıralarda ve ilk sayfalarda çıkmasını sağlayan profesyonel bir işlemdir.


Google’ ın diğer arama motorlarına göre daha çok kullanılması ve daha esnek olması nedeniyle google yapılan seo çalışmaları yani optimizasyonlar ile google da üst sıralarda olmak şirketiniz açısından çok önemlidir.

 

Kendi sektörünüz ile ilgili arama motorlarında üst sıralarda olmak ve ilk sayfalarda bulunmak sizin için reklam bedeli ödemeden daha çok insana ulaşmanızı sağlar. Gereken potansiyel müşteriye ulaşmanızı da sağlamaktadır.


Google arama motoru için yapılan Arama Motoru Optimizasyonu’nda Domain ismi, Domain yaşı, web sitesinin kurulma tarihi, web site kodları, web site içerik düzenlemesi, web sitesine verilen linklerin özelliği, web sitesinden dışarı verilen linklerin özelliği, web site içi bağlantılar, site trafiği, sitede ziyaretçilerin kalma süresi vb daha birçok etkenler önemlidir. Tasarımın sitenin içeriği ile uygun olması da çok önemli bir unsurdur.


Bu işlemi yapmak için öncelikle profesyonel bir hizmet gerekmektedir. Siteniz belki bir yere geldikten sonra yerinizi korumak için çalışmaların sürekliliği çok ama çok önemlidir. Arama motorları sürekli kendini yenileyen bir sistem olması nedeniyle seo hizmetlerinin devamlı olması için RenkliKalem olarak bu konuda en profesyonel hizmeti sunmaktayız. Uzman kadromuz ile sitenizi google da başarıya ulaştırmakta ve bu durumunu sürekliliğini sağlamaktayız