RenkliKalem olarak biz her gün değişen ve gelişen dünyamızda teknolojiyi yakından takip eden genç, başarılı, belli bir alt yapıya sahip webmasterlarız.

Yaptığımız işi ciddiye alıyor titizlik ve özenli çalışıyoruz.Yapılan tasarımlarımız her zaman özgün ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan nitelikte olması temel ilkemizdir.

Bir web sitesi hazırlamak sadece tasarımı tamamlayıp internette yayınlamakla biten bir çalışma değildir. Tasarımın yanında teknik desteğe de ihtiyaç duyan bir çalışma olduğunun bilincinde olan şirketimiz müşterilerine web tasarım hizmeti verdikten sonrada her türlü sorunu cevaplamak ve doğacak ihtiyaçlarınızı gidermektedir. Ayrıca RenkliKalem Web tasarım projelerini gerçekleştirirken web sitelerin arama motorlarında ilk sıralarda çıkmasını sağlamak için her türlü çabayı göstermektedir.

Yaptığımız projeler ile şirketlere artı bir değer sağlamak ve hizmetlerimiz ile tüm dünyada kalıcı bir isim olmak ise hedefimizdir. RenkliKalem gerekli özgüveni ve iş bilgisini, sizlere kalite ve memnuniyet odaklı hizmet ile profesyonelliğini tüm işlerine ve iletişimimize yansıtmaktayız. RenkliKalem hedeflerine yürüyerek değil koşarak giden bir ekiptir...

Modern Arayüz Tasarımı

Kurumsal kimliğinize uygun, yenilikçi, özgün, hızlı ve esnek web siteleri tasarlıyoruz. Sayfalarınızın yazılım ve tasarımını işlevsel ve doğru bir şekilde gerçekleştiriyor, modern tasarımlar ile rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz. Standart çözümlerden uzaklaşarak ihtiyacınıza özel arayüzler geliştiriyoruz.

Özgün İçerik

Web sitenizin Google’da üst sıralara çıkması için özgün ve kaliteli içerikler hazırlıyoruz. Temsil ettiğiniz ürün ya da hizmetin özelliklerini ve faydalarını profesyonel ekibimizle birlikte analiz ediyor, sitenize uygun, net ve etkili bir dille sunuyoruz.

Türkçe Yönetim Paneli

Web sitenizin tamamlanmasıyla birlikte, size web sitenizi nasıl yöneteceğinize dair kapsamlı bir eğitim sunuyoruz. Web sitenizin kontrol paneli hakkında temel bilgileri paylaşıyor, web sitenizi kolayca güncelleyebilmeniz için gerekli ipuçlarını veriyoruz. Web sitenizi kullanmaya başladığınızda, istediğiniz değişiklikleri dakikalar içinde yapabileceğinize emin olabilirsiniz.

Teknik Destek

Web siteniz ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, profesyonel teknik ekibimizle hemen iletişime geçebilir ve destek talebinde bulunabilirsiniz. Renkli Kalem Web Tasarım Ajansı olarak, kurumsal kimliğinize uygun, mobil uyumlu ve modern web tasarım hizmetleri sunuyoruz.