Kağıthane web tasarım

Kağıthane Web Tasarım

Kağıthane `da yeni bir işletme kurduğunuz zaman bu işletmenizin en önemli ihtiyaçlarından biri web tasarım ihtiyacıdır. Kağıthane`da hızlı bir şekilde müşteri portföyü oluşturabilmeniz için Kağıthane web tasarım konusunda bizlere ulaşabilirsini.

İnsanların herhangi bir ihtiyacı olduğunda artık yaptıkları ilk şey, internete bu hizmeti alabileceği bir işletme aratmak. İşletmenizi internete taşıyalım, müşteri portföyünüz artsın. Kağıthane web tasarım alanında size destek verebiliriz.

Dijital stratejinizi
beraber planlayalım.

Yeni dönemde dijital mecralar oldukça rağbet görmektedir. İnsanlar gerek günümüzdeki pandemi olaylarından dolayı gerek ise işini daha kolay halletmek ve zaman kazanmak için bu platformlara daha çok yöneliyorlar.

Firmanızı hızlı bir dönüşüm ve iyi planlanmış bir strateji ile beraber dijital bir ayağa kavuşturun!

Kağıthane web tasarım

Kağıthane güvenli web tasarım

Başta Kağıthane olmak üzere, Türkiye genelinde web tasarım çözümü sunduğumuz firmalardan biri olmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. 2004 yılında Kağıthane `da başladığımız web tasarım hizmetlerine her geçen gün yeni projeler ekleyerek ve önceden yaptığımız projeleri mevcut teknolojiye göre yeniden güncelleyerek devam ediyoruz.

web tasarım Kağıthane firması olarak sadece Kağıthane ile sınırlı değil, tüm Türkiye`ye çevrimiçi hizmet sunuyoruz. Bir web tasarım firmasından beklediğiniz her şeyin bizde bulunduğundan emin olabilirsiniz... Profesyonel web tasarım ve web sitesi güncelleme hizmetlerimiz ile firmanızın şimdikine göre daha çok kişiye ulaşabileceğini söyleyebiliriz. Kağıthane web tasarım firması ise araştırdığınız hemen bizden teklif alın. Kağıthane `da 15 yılı aşkın tecrübe ve sayısız referans ile yanınızdayız. Kağıthane web tasarım denildiğinde RenkliKalem Web Tasarım Ajansı olarak akla gelen ilk firmalardan biri olarak her daim yanınızdayız.

Mobil Uyumlu, Kullanıcı Odaklı, Hızlı Web Siteleri Tasarlarız

Web sitenizi tüm cihazlarda sorunsuz görüntüleneceği ve ziyaretçilerinizin aradıklarını kolay bulabileceği şekilde yani mobil uyumlu tasarlarız. Web sitenizi Türkiye merkezli güçlü sunucularımızda barındırırız.

Gereksiz hiç bir öge web sitenizin altyapısında bulunmaz ve doğru kodlama ile işe yarar bir internet sitesi sahibi olursunuz. Hazırladığımız web sitelerinin kolay kullanımlı yönetici panelleri vardır ve istediğinizde içerik girebilir ya da güncelleyebilirsiniz.

Web sitelerini Google uyumlu hazırlar, Googleda başarılı olması ve tamamen SEO uyumlu olması için gerekli tüm teknikleri uygularız.

Bizden hizmet aldığınız sürece teknik destek ekibimiz sizlere yardımcı olmak için elinden geleni yapar.

web tasarım servisinde ihtiyaçlarınız ne ise, sizi doğru yönlendirerek en verimli sonucu almanızı sağlarız. Ek olarak bütçenize en uygun çözümü de illa ki sunarız.

Kağıthane web tasarım fiyatları

Kağıthane Web Tasarım Fiyatları bir çok dil ve sistem ile yapılmaktadır. Kimileri WordPress İçerik Yönetim Sistemleri aracılığı ile kolay yoldan ve ucuz maliyetli siteler ortaya koyarken, daha ileri düzey web tasarımcılar ise PHP, ASP.Net , HTML, CSS vb. dilleri kullanarak detaycı ve kullanışlı web siteleri ortaya çıkarmaktadırlar. Bu web sitelerinde tabii ki maliyet ve süreç kısımlarınca ciddi farklar söz konusu olmaktadır. Çünkü çatı ve kullanılan tüm araçlar, programlar farklı olacağından ve sürenin uzaması temel giderler olan internet, elektrik, su, yemek, meşrubat ve işçilik giderleri de artacağından bariz farklar oluşmakta ve fiyatlar günlük bazda hesaplanmaktadır.

Yeni başlayanlar için ideal fiyat

Kağıthane da işletmesini yeni açmış veya internette var olmak isteyenler için yüksek yazılım ücretleri ödemeden uygun maliyetli web siteleri

Kullanıcı Dostu Arayüz

Ziyaretçileriniz için google dostu, rahat kullanılabilir mobil uyumlu (responsive) sade arayüz tasarımları yapıyoruz

Hızlı Kurulum

Projelerini mümkün olan en kısa süre içerisinde tamamlıyor ve sürekli gelişen yazılımlar ile her daim güncel tutuyoruz.

Kolay Yönetim

Kullanıcı dostu arayüz ile cep telefonu, tablet ve bilgisayardan hızlı ve kolay yönetim.

Müşteri Memnuniyeti

Kolay kullanım ile memuniyet garantisi sayesinde kafanız rahat işleriniz yolunda.

Her Zaman Yanınızdayız

Ücretsiz eğitimlerimizle ve teknik destek ekibimiz ile her zaman yanınızdayız.

Kağıthane mobil uyumlu web tasarım

Bu ultra dijital çağda işletmeniz için benzersiz bir çevrimiçi kimlik kazanmak kolay değildir. Özel ve son derece deneyimli web tasarım ve geliştirme ekibimiz, web siteniz için son kullanıcıları ve satışları kendine çeken bu benzersiz konumlandırmaya ulaşmanıza yardımcı olabilir. İş hedeflerinizi anlamaktan mükemmel bir çözüm oluşturmaya ve dönüşüm optimizasyonuna ve ziyaretçi izlemeye kadar, web sitenizden iş hedeflerinize ulaştığınızdan emin olmak için yolun her adımında sizinle birlikte çalışıyoruz.

Web sayfanızı nasıl ouşturuyoruz

  • Sektörünüzdeki web sitelerini inceleriz.
  • Sizin teknik bilgilerinizi, bizim iş tecrübemiz ile harmanlayarak web sitenizde bulunmasını istediğiniz dökümanları oluştururuz.
  • Bu doğrultuda demo sayfamızı hazırlarız
  • Demo sayfası her iki tarafında memnun kaldığı bir çalışma olduğu zaman alt sayfaların oluşturulmasına başlarız.
  • Aynı anda yönetim paneli sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlanmaya başlar.
  • Siteniz tamamlanır ve profesyonel web tasarımınız ile firmanız, internet üzerinde yayınlanmaya başlar.

web tasarım tamamlandıktan sonra siteniz ile ilgili teknik desteğimizi devam ettiriyoruz ve sizi yalnız bırakmıyoruz. CMS Bilişim olarak statik (durgun) ve dinamik web tasarımları üretiyoruz.

Statik siteler, grafiksel ve içerik yönünden etkileyici web sayfalarıdır. Ziyaretçilerine istediği mesajı net olarak verir. İş alanınıza odaklıdır.

Dinamik siteler ise, istediğiniz zaman kendi siteniz üzerinde değişiklikler yapmanızı sağlayan içerik yönetim sistemleridir. Ürün katalogları ( ürün güncelleme, ekleme, çıkarma), içerik yönetimi (sayfanızdaki tüm veya bazı alanlara müdahale imkanı), haber sistemleri v.b. buna örnek olarak gösterilebilir.

Web tasarım ve SEO ilişkisi

SEO, bir web sitesinin arama motoru sıralamasını iyileştirmek anlamına gelir. Web sitenizin daha fazla trafik çekmesi ve dolayısıyla daha fazla müşteri adayı çekmesine olanak tanır. Trafik oluşturulduktan sonra, ziyaretçilerin dikkatini çekmek ve ilgi duymalarını sağlamak etkileşimli ve ilgi çekici web tasarımının sorumluluğudur.

Buradan çıkan sonuç; İyi bir web tasarımı olmadan SEO, maksimum potansiyeline ulaşamaz. Bu nedenle, her ikisinin de mükemmel kombinasyonu daha fazla insanın ziyaret etmesini ve sizi seçmesini sağlar.

Kağıthane Web Tasarım Ajansı olarak, tecrübeleri doğrultusunda web tasarım hizmetini de SEO uyumlu olarak hazırlamakta ve web sitenizin size maksimum katkıyı sunmasını sağlamaktadır.

Kağıthane Web Tasarım

ve E-Ticaret çalışmalarında her zaman en trend çizgileri kullanarak görsel tasarımları oluşturan RenkliKalem

Web Tasarım ajansı

, yazılım konusunda da güncel frameworkler ve kod yapılarını kullanarak, hem hızlı açılan web siteleri hemde 100% SEO uyumlu

web tasarım

yapmaktadır.

Kağıthane web tasarım ajansı, web tasarım ve web tabanlı yazılımların yanı sıra yine her firmanın vazgeçilmezi olan kurumsal kimlik çalışmaları, kartvizit çalışmaları, katalog tasarımı, broşür tasarımı, online katalog yazılımı, online katalog entegrasyonları gibi çalışmalarda yapmaktadır

.