Emlak Sitelerinin önemi

Emlak Sitelerinin önemi

Bir emlak firmasının tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitede profesyonel bir web sitesi sağlamaktadır. Buweb sitesi sayesinde, site ziyaretçileri, emlak firmasının yayınladığı portföy bilgilerine fotoğraflarına ve varsa sanal gezilerine ulaşabilmektedir.

Web sitesini satın alan emlak firmasına yapılacak emlak sitesi kendi alan adında yayınlanmaktadır. Firma adışeklinde bir alan adı da ücretsiz olarak tahsis edilmektedir. Böylece ziyaretçilerinize firmanızın tüm bilgilerine ve portföyüne bağımsız olarak ulaşabilme hakkı verilmektedir.

Web standartları çevresinde html, css yazılım dilleriyle kodlanmıştır. Web Yazılımı ile oluşturulan tüm Emlak Siteleri tüm tarayıcılara (Internet Explorer, Firefox, Safari, Opera, vb.) uyumlu olarak aynı düzeyde çalışmaktadır.

Görsellik ve kullanıcı dostu site tasarımları ön planda tutulmuştur. Emlak Ofislerinin amacına yönelik, göze hoş gelen bir tasarım ile kullanıcıların web sitesini kolay kullanımlı ve anlaşılır görmelerini sağlamak amaçlanmıştır.

Emlak Sitelerinin arama motorlarında istenilen kelime ve kelime gruplarında üst sıralarda çıkması için Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) yapılmıştır.

Kullanıcıların web sitesine olan rağbeti ve arama motoru örümceklerinin siteye kontrol girişleri göz önüne alınarak ara yüz kodlaması son teknoloji  ile kodlanmıştır.Html ile web standartlarının uygulanması, daha az dosya boyutu ve trafik alanından tasarruf için doğru html kodlama, hızlı bağlantı teknolojisinin kullanılmasıdır.

Arama motorlarının değişen algoritmaları, yeni tarayıcı sürümleri göz önüne alınarak bu değişiklikler web sitesine uygulanmaktadır.

Sistem tamamıyla yönetim panelinden online olarak yönetilebilir özelliğindedir. Tarayıcınızın adres satırında bulunan karmaşık linkleme yerine arama motorları için önemli olan anlamlı link düzeni uygulanmıştır. Bu yapıemlak sitenizin hem kullanıcılar tarafından akılda tutulur sayfalama düzenine sahip olmasını hem de arama motorlarının web sitesini kaydederken sizi üst sıralara daha çabuk ve kalıcı taşımasını sağlayacaktır.

Bir emlak firmasının sitesine gelen bir ziyaretçinin aradığı en önemli bilgi, güncel portföydür. Web sitenizsayesinde güncel portföyünüzü kendi web sitenizde fotoğraflar ile birlikte anında yayınlayabilir ve güncelleyebilirsiniz.

Böyle bir web sitesi sayesinde, gazete ilanlarınızda web sitenizin adresini yayınlayarak, ziyaretçinin tüm portföyünüze fotoğrafları ile birlikte hızlı bir şekilde ulaşabilmesini sağlamış olursunuz. Site ziyaretçileriniz bu site sayesinde firmanıza hızlı bir şekilde ulaşabilirler.

Ortak kullanılan emlak portallarında sizin gibi binlerce emlakçi bulunmaktadır, buda ziyaretçilere başka alternatifler sunmaktır ya ne müşterilerinizi meslektaşlarınızla paylaşmış oluyorsunuz. Sizin portföyünüzü görmek için ortak kullanılan emlak portalına giren bir müşteriniz diğer emlakçıların portföylerinde bakacaklardır, size ait olan bir emlak sitesinde sadece sizin emlak portföyünüz olacaktır.