Çorlu'da Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

Çorlu'da Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

Sosyal Medya günümüzde insanların hayatlarında çok önemli bir noktada yer almaktadır. Hem özel hayatımızın hem de iş hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Türkiye’de başta Facebook, Instagram ve Twitter olmak üzere birçok sosyal medya uygulaması aktif olarak kullanılmaktadır. Sosyal mecraların kullanım alanları ve kullanıcı sayılarının her gün arttığını düşünürsek, markalar ve kurumlar için sosyal medya çok önemli bir yere sahiptir. Günümüzde firmaların sadece kurumsal yapılarına uygun web tasarım yaptırmaları yeterli değildir. Web sitelerinin yanında aynı zamanda sosyal ağlarda da aktif bir şekilde yer almaları gerekmektedir. Bu yüzden sosyal medya yönetiminde başarılı, profesyonel bir ajans yada ekipten sosyal medya danışmanlığı hizmeti almalıdır. 

Başta Çorlu'da olmak üzere tüm Tekirdağ ve ilçelerinde sosyal medya yönetimi hizmet veren sizi, isteklerinizi ve sosyal medya hesaplarını kullanma amacını bilen Renklikalem.com ekibi sosyal medya danışmanlığı hizmeti ve hesap yönetimi konusunda tecrübe sahibidir. Ekip olarak öncelikle danışmanlık hizmeti vereceğimiz kurumunuz yada markanız için marka konumlandırması yapar ve rakip analizi yaparız. Markanız hangi sosyal platformda bulunması gerekiyorsa kurumsal sosyal medya hesapları açarız. Sosyal medya ağlarından gerekli iletişim bilgilerini paylaştıktan sonra görsel ve içerik ekleyerek sayfanızı hazır hale getiririz. Amacımız takipçi yükseltmek olmadığı için önceliğimiz yayınladığımız görsel ve içerikler ile etkileşim sağlamaktır. Böylece sosyal medya üzerinden sağladığımız etkileşim ile markanızın takipçilerini potansiyel müşterilere dönüştürürüz. Sosyal medyada markanız hakkında konuşulanları takip edip markanızın online itibarı hakkında bilgi veririz. Sosyal medya ölçümleme ve raporlama hizmeti veririz. Özel günler yada belirli günlerde sosyal ağlar üzerinden kampanyalar oluştururuz. 

Doğru ve etkili sosyal medya yönetimi ile markanız hakkında arama motorlarında iyi bir sonuç elde edebilirsiniz. Markanızın potansiyel müşteri kitlesine ulaşır, en hızlı ve doğru bir şekilde reklam, tanıtım vb çalışmaları başarılıyla sonuçlandırır, aktif bir şekilde müşterilerin istek ve sorularına yanıt bulur ve bulunduğunuz sektörde gelişmeleri yakından takip ederek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz. 

Sizde Sosyal Medya Danışmanlığı için profesyonel bir ekip arıyorsanız doğru yerdesiniz!.