Sosyalleşerek Büyüyün

Sosyal medya ortamlarında firma hesaplarının etkili bir şekilde rol alabilmesi için profesyonel olarak çalışıyor, tüm sosyal medya platformlarında hesaplarınızı kontrol ederek firmanızın bilinirliğini arttırıyoruz.

Stratejik Planlama

Sosyal medya alanında ki varlığınız ve bu varlığınızı iyileştirmeye yönelik alanında uzman ekibimiz ile analizler ve raporlamalar oluşturuyor ve bu raporlar sayesinde sizin için en iyi stratejiyi belirliyoruz.
Belirlediğimiz stratejiler sayesinde sosyal mecralarda etkili bir şekilde rol almanıza olanak tanıdığımız gibi, bu alanlardan gelen trafik potansiyelini ve ziyaretçilerinizi artırmaya yönelik çalışmalara imza atıyoruz.

İçerik Planlama

Sosyal medyada içerik paylaşımlarınızın kalitesi ve niteliği oldukça önemlidir. Yeterli niteliğine ve kaliteye sahip içerikleriniz daha fazla ziyaretçi tarafından ilgi görecek ve bu sayede trafik alma oranınız artacaktır.
Bu sebeple sizler için en çok ilgi görebilecek içerikleri analiz ediyor ve bu yönde çalışmalar yaparak sosyal mecralardan gelen trafiğinizi artırmaya özen gösteriyoruz.

Takip ve Yönetim

Sosyal medya hesaplarının yönetimi oldukça zor ve çok fazla zaman gerektiren bir iştir. İçeriklerin planlanması, trafiğin gözlemlenmesi ve tamamının koordineli bir şekilde belli standartlarda işlem görmesi organik trafik akışı için önemlidir.
RenkliKalem.com olarak, tüm sosyal medya hesaplarınızı en ince ayrıntısına kadar kontrol ediyor ve trafik akışını artırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz.